برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست علاقه‌مندی‌ها

حریم خصوصی مشتریان


اکسیرلند هویت حقیقی و حقوقی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را در اختیار هیچ شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد داد، مگر اینکه با حکم مراجع قانونی ملزم به همکاری با مراجع ذی‌صلاح باشد.

اکسیرلند ممکن است برای تحقیقات بازاریابی، بهینه سازی ارائه کالا و خدمات از برخی اطلاعات مشتریان استفاده کند.

اکسیرلند ممکن است برای ارتباط با مشتریان، اطلاع رسانی رویدادها، اخبار، خدمات و یا سرویس‌های ویژه برای اعضای وب سایت و خبرنامه ایمیل ارسال نماید. در صورت عدم تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها، اعضا وب سایت می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را از طریق پروفایل خود و همچنین کلیک بر روی کلمه "لغو عضویت" در انتهای صفحه ایمیل لغو نمایند.

اکسیرلند ممکن است سوالات، نقدها و یا نظرات ارسالی کاربران و مشتریان را در بخش­هایی از سایت نظیر سوالات رایج استفاده نماید.

مکاتبات ایمیلی تنها از طریق ایمیل های با دامنه رسمی شرکت (exirland) نظیر no-reply@exirland.com صورت خواهد پذیرفت هر گونه مکاتبه از طریق دامنه­های دیگر به نام این فروشگاه تخلف و سوء استفاده از نام اکسیرلند می باشد.

در صورتی که نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، اکسیرلند می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم