Click for more products.
No produts were found.

روش‌های پرداخت


پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

مشتریان اکسیرلند در هنگام ثبت سفارش می‌توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نمی باشد و لذا سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. اکسیرلند به مشتریان محترم پیشنهاد می‌کند جهت تسریع در بررسی و ارسال سفارشات خود، از این روش پرداخت استفاده نمایید.

پرداخت اینترنتی با استفاده از تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و با داشتن شماره 16 رقمی کارت، کدCVV2 ، تاریخ انقضا که همگی بر روی کارت درج شده است و همچنین رمز خرید اینترنتی (رمز دوم) امکان پذیر می باشد.

پرداخت در محل تحویل

برای آن دسته از مشتریانی که آدرس تحویل آنها تهران می باشد و تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، اکسیرلند این امکان را به یکی از روش‌های زیر فراهم آورده است:

  • دستگاه کارت خوان: تمامی ماموران تحویل سفارش اکسیرلند دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) به همراه دارند و مشتریان می‌توانند هنگام تحویل سفارش، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.
  • پرداخت نقدی: برای مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، اکسیرلند امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

Menu

Settings

Create a free account to use wishlists.

Sign in